انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سرطان معده با مصرف سوپ شور

نويسندهپيام
شکیلا آسایش
Admin
شکیلا آسایش

تعداد پستها : 105

سرطان معده با مصرف سوپ شور Empty
پستعنوان: سرطان معده با مصرف سوپ شور   سرطان معده با مصرف سوپ شور Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 9:22 am

ايسنا؛ مصرف سوپ شور مخصوصاً به طور منظم خطر ابتلا به سرطان معده را به همراه دارد. به اعتقاد پژوهشگران، سوپ غذايي است که در واقع منبع پنهان نمک است به همين خاطر به مردم توصيه مي شود اين غذا را خودشان در خانه تهيه کنند چون سوپ هايي که در رستوران ها ارائه مي شود معمولاً حاوي مقادير بسيار زيادي نمک هستند که خوردن آنها سلامت مصرف کنندگان را به خطر مي اندازد. براساس اين گزارش، نمک به عنوان ماده افزايش دهنده فشارخون شناخته شده است که خطر سکته مغزي و بروز بيماري هاي قلبي را افزايش مي دهد اما دانشمندان همچنين معتقدند که مي تواند عامل بروز سرطان معده نيز باشد. پژوهشگران همچنين پيشنهاد مي کنند که علاوه بر کنترل مقدار نمک موجود در سوپ، مردم بايد در مصرف مواد غذايي آماده و فرآوري شده که نمک زيادي دارند (مانند همبرگرها يا سوسيس و پيتزا و برخي از غلات صبحانه يي و آماده) احتياط کنند. براساس اطلاعات و توصيه هاي استاندارد پزشکي، روزانه نبايد بيش از شش گرم نمک مصرف کرد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
https://arabehkhodayan.forumfa.net

سرطان معده با مصرف سوپ شور
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» مصرف مرکبات خطر ابتلا به سرطان دهان و سکته را کاهش می دهد.
» در مصرف آسپرين احتياط کنيد