انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند

نويسندهپيام
کامران
دوست تازه
دوست تازه
کامران

تعداد پستها : 29
آدرس پستي : تهران

خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Empty
پستعنوان: خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند   خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند Icon_minitimeالسبت فبراير 07, 2009 7:31 am

اين بيانيه به زودي اعلام مي‌شود و ستادهاي انتخاباتي خاتمي نيز بلافاصله فعاليت خود را آغاز خواهند کرد.
خاتمي حضور خود در انتخابات رياست‌جمهوري را با بيانيه‌اي رسمي به آگاهي مردم خواهد رساند.

با توجه به نهايي شدن موضوع حضور خاتمي در انتخابات، تصميم بر اين شده است كه خاتمي در بيانيه‌اي رسمي، دلايل حضور و برنامه‌هاي کلان خود را به آگاهي مردم برساند.

اين گزارش مي‌افزايد: اين بيانيه به زودي اعلام مي‌شود و ستادهاي انتخاباتي خاتمي نيز بلافاصله فعاليت خود را آغاز خواهند کرد.

خاتمي همچنين از کارشناسان و تيم مشاور خود خواسته است، نسبت به تهيه برنامه‌هايي براي دور جديد رياست‌جمهوري او اقدام نمايند.

اين گزارش همچنين حاکي است، فعالان سياسي جبهه اصلاحات براي ايجاد ائتلاف در آن جبهه،‌ رايزني‌هاي گسترده‌اي را ميان کروبي و خاتمي آغاز کرده‌اند تا صحنه انتخابات به سود اصلاح‌طلبان جريان پيدا کند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خاتمي بيانيه رسمي منتشر مي‌کند
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» «مقدمه‌ای بر زبان» منتشر شد
» آخرين گفت وگوي اکبر رادي منتشر مي شود
» بازتاب اعلام آمادگي خاتمي در روزنامه‌هاي بهمن ماه
» عباس عبدي: كروبي و خاتمي نمي‌توانند كانديداي اصلاح‌طلبان شوند
» پرفروش‌ترين‌ گوشي‌هاي اچ تي سي با گارانتي رسمي‌