انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند

نويسندهپيام
وحید

وحید

تعداد پستها : 9

تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Empty
پستعنوان: تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند   تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند Icon_minitimeالخميس فبراير 05, 2009 10:59 am

خبرگزاري رويترز در گزارشي از واشنگتن به قلم استيو هالند نوشت:
روساي جمهور دوست ندارند به اشتباهات خود اعتراف کنند . انها چنين اقدامي را نشانه ضعف مي دانند . به همين علت که وقتي باراک اوباما رئيس جمهور امريکا درحالي که تنها دو هفته از دوره رياست جمهوريش مي گذرد بطور علني مي گويد اشتباه کرده ، اقدامي بسيار ارزشمند و قابل توجه است.
اعتراف اوباما به زبان عاميانه که گفته بود در انتخاب تام داش به عنوان وزير بهداشت امريکا " گند زدم " نشانه اي از يک روش جديد بود که او به کاخ سفيد اورده
است .
جرج دبليو بوش رئيس جمهور سابق امريکا سال دو هزار و چهار تلاش کرد تا در فرصت به دست امده در يک کنفرانس خبري به برخي اشتباهات خود اعتراف کند اما چنين کاري را نکرد و سرانجام پس از هشت سال زماني که در استانه کنار رفتن از اين سمت بود به برخي از اشتباهات خود اعتراف کرد.
شرلي انه ورشاو از محققان رياست جمهوري در دانشگاه گتيسبورگ گفت روساي جمهور به ندرت به اشتباهات خود اعتراف مي کنند زيرا انها فکر مي کنند کارشان درست است . درک اين مسئله خيلي ساده است .
گاهي اوقات اعتراف يک رئيس جمهور به اشتباه خود مي تواند به پاک کردن فضاي موجود پس از انکه وي اشتباه بدي را مرتکب شد کمک کند.
قوتي جان کندي در سال هزار و نهصد و شصت و يک اعتراف کرد در حمله به کوبا ناشيانه عمل کرده است با استقبال امريکايي ها روبرو شد . اعتراف سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت رونالد ريگان نيز درخصوص اينکه در قرارداد ايران - کنترا دچار اشتباهاتي بزرگ شده است با استقبال روبرو شد.
اما وقتي ريچارد نيکسون برسر رسوايي واترگيت زير لب گفت " من کلاهبردار نيستم " نتوانست از لغزش سياسي وي جلوگيري کند و وقتي بيل کلينتون نيز ادعا کرد با مونيکا لوينسکي رابطه نامشروع جنسي نداشته است مايه خنده مردم شد.
استفان هس از محققان رياست جمهوري و استاد دانشگاه جرج واشنگتن گفت اعتراف به اشتباه اقدامي بسيار مهم است.
مرله بلک merle black استاد علوم سياسي در دانشگاه اموري emory اتلانتا گفت اوباما بدون هيچگونه تجربه اجرايي وارد کاخ سفيد شد . او در گذشته هيچگاه در مسئوليت چنين سمت هايي را به عهده نداشته است . اکنون او مسئوليت مهمترين مقام را در جهان به عهده دارد بنابراين طبيعي است که اشتباه کند.
دوگلاس برينکلي مورخ رياست جمهوري گفت علت اينکه روساي جمهور سعي مي کنند از اعتراف به اشتباهاتشان خودداري کنند اين است که مخالفان انها از چنين اعتراف هايي مي توانند عليه خودشان استفاده کنند.
وي افزود اگر شما ده بار به اشتباه خود اعتراف کنيد انگاه جمهوريخواهان اين سوال را مطرح مي کنند که ايا " دولت اوباما بطور کلي يک اشتباه بوده است " ؟
طي دو هفته گذشته مردم امريکا شاهد بوده اند که باراک اوباما خيلي راحت تر از بوش درحال اداره امور است .
بوش تاکيد داشت همه کارکنان کاخ سفيد بايد کت به همراه کراوات بپوشند . اما اوباما کت خود را در مي ا ورد ، استين پيراهن خود را بالا مي زند ، بدون کراوات با شبکه ان بي سي مصاحبه مي کند و هر چند دقيقه يک بار قدم مي زند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تحليلگران از اعتراف اوباما به اشتباه خود استقبال کردند
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اوباما گوانتانامو را پس دهد
» اوباما و چالش‌هاي پيش رو: سه چهره در يك تغيير