انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم

نويسندهپيام
وحید

وحید

تعداد پستها : 9

نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Empty
پستعنوان: نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم   نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم Icon_minitimeالخميس فبراير 05, 2009 11:03 am

نعيم سعداوى مربى تيم پرسپوليس تهران پس از برترى مقابل داماش در رشت گفت: با وجود مشكلات دو، سه هفته اخير خوشبختانه بازيكنان پرسپوليس با درك شرايط حساس جدول توانستند اين ۳ امتياز با ارزش را به ارمغان آورند.نعيم سعداوى مربى پرسپوليس تهران در غيبت افشين پيروانى؛ در نشست مطبوعاتى حضور يافته بود در خصوص اين ديدار اظهار داشت: بازيكنان پرسپوليس با تمام وجود تلاش خود را براى كسب اين سه امتياز به كار بستند و در روزى كه زمين ناهموار و بازى خوب بازيكنان داماش كار را براى مان دشوار ساخته بود، توانستيم به اين برد با ارزش دست يابيم. وى افزود: افشين پيروانى پس از ديدار با مس كرمان يك استراتژى كوتاه مدت براى پرسپوليس تعريف كرد كه اساس آن بايد هر ۶ امتياز ۲ ديدار پيش از دربى را كسب مى كرديم كه خوشبختانه با اين برد توانستيم اين خواسته را محقق سازيم. سعداوى درخصوص غيبت سرمربى پرسپوليس در كنفرانس مطبوعاتى متذكر شد: پيروانى آن چيزى را كه مدنظر داشت به بنده انتقال داد تا به نمايندگى از وى در اين جلسه حضور يابم. به هر ترتيب مشكلات هفته هاى اخير پرسپوليس تاثيرات منفى خودش را بر جاى گذاشت كه خوشبختانه اعضاى هيات مديره و مديرعامل تيم با رفع تمامى حاشيه هاى موجود پرسپوليس را در وضعيت خوبى پيش از ديدار با استقلال قرار دادند. مربى پرسپوليس در پايان خاطرنشان كرد: اطمينان دارم با توجه به بازى هاى خوبى كه بازيكنان پرسپوليس در چند ديدار اخير ارايه كرده اند مى توانيم با شكست استقلال تهران در دربى علاوه بر تداوم روند موفقيت آميز هفته هاى اخير شانس قهرمانى را نيز افزايش دهيم.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نعيم سعداوى : استقلال را هم شكست مى دهيم
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» در حاشیه بازی استقلال و صبا
» انصراف حامي مالي استقلال در آسيا
» باشگاه استقلال خواهان استعفاي منصوريان و خرمگاه مي شود