انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

او هم از رادیو جوان رفت . . .

نويسندهپيام
katayun
دوست تازه
دوست تازه
katayun

تعداد پستها : 20

او هم از رادیو جوان رفت . . . Empty
پستعنوان: او هم از رادیو جوان رفت . . .   او هم از رادیو جوان رفت . . . Icon_minitimeالخميس فبراير 05, 2009 10:00 pm

او هم از رادیو جوان رفت . . . 29fpnwn

دکتر گیل آبادی هم رفت تا خیال خیلی ها از بابت نبودن او راحت شود.یک هفته است که دارم به مغزم فشار می آورم تا یک مطلب راجع به این تغییر بنویسم...نا سلامتی ما جزو حلقه وب رادیو جوان هستیم!......نمی شود...نمی توانم...آخر چه بنویسم؟ شما بگویید...

احساسی شد؟ ببخشید... اصلا احساسی ننوشتم...نمی دانم شما چرا احساسی خواندید!!!

توهین شد؟ ببخشید...اصلا قصد توهین نداشتم...نمی دانم شما چرا کج راه خواندید...!!! لطفا سر مانیتورتان را 180 بچرخانید تا توهین نشنوید! راستی...پیچ رادیو هم یادتان نرود...آن را هم به میزان زاویه داده شده بچرخانید تا از این به بعد اصلا هیچ چیز نشنوید...!

شنیده شدنمان رنگ باخته است؟...فکر نکنم...ما که هنوز زنده و بیداریم! کسی هم از این تغییرات ککش نمی گزد..می گزد؟

من نمی توانم جای دکتر باشم...ولی ای کاش آن کسانی که دکتر را با ضدانقلاب یکی میدانند..حداقل یک بار خودشان را جای مدیر یک رادیوی جوان بگذارند...توهین و تخریب هم بشنوند...

.

.

.

باز هم نمی توانم حرف اصلی ام را بزنم....نمی شود...نمی توانم

همیشه باید یک جایش به سیاست برگردد...من هم از سیاست بیزار شده ام...سیاست یتیم دوطرفه است ! سر به سرش نمی شود گذاشت..پاچه ات را سریعا میگیرد!!! شما هم زیاد به این متن نگاه نکنید...همان یک بار کافیست.

-----------------------------------------------------------------------

پی نوشت(1): راستی!... مرز بین انتقاد و تخریب کجاست؟

پی نوشت(2): اگر دیدید فردا ضرغامی را به عنوان مدیر کل اداره "نمایش" سیما منصوب شد...چندان تعجب نکنید!

پی نوشت(3): سروش برای رادیو جوان یک پرونده 10 صفحه ای رفته است...شماره جدیدش را از دست ندهید.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

او هم از رادیو جوان رفت . . .
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» نقبی به گذشته : پیرامون برکناری مدیر موفق رادیو جوان؛ شهرام گیل آبادی
» رادیو فرانسه انبان مزدوران و ایران ستیزان