انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

آمدی .......... اعلام کاندیداتوری خاتمی

نويسندهپيام
کامران
دوست تازه
دوست تازه
کامران

تعداد پستها : 29
آدرس پستي : تهران

آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Empty
پستعنوان: آمدی .......... اعلام کاندیداتوری خاتمی   آمدی ..........  اعلام کاندیداتوری خاتمی Icon_minitimeالأحد فبراير 08, 2009 11:10 am

حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمد خاتمي رسما نامزدي خود را براي دهمين دوره انتخابات رياست‌جمهوري اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سيدمحمد خاتمي پس از افتتاح سايت خبري مجمع روحانيون مبارز طي سخناني با سلام و درود به خداوند و با بزرگداشت ياد و خاطره پيشواي عظيم‌الشان انقلاب حضرت امام خميني (ره) و گراميداشت ياد و خاطره همه‌ عزيزاني كه جان شريف خود را براي خدا و عزت ملت ايران تقديم خداوند كردند، هم‌چنين با قدرداني از تلاش و پايمردي ملت ايران و پيشرفت روزافزون كشور، افزود: امروز پايگاه تحليلي و اطلاع‌رساني مجمع روحانيون مبارز را مي‌گشاييم با اين اميد كه بتواند با توليد و جذب انديشه‌هاي كارآمد و خوب، به‌ويژه در حوزه دين و نشر آن و پذيرش انديشه‌هاي مختلف، هم‌چنين بازكردن باب نقد و نظر در همه حوزه‌ها موفق عمل كند.

وي مجمع روحانيون مبارز را متشكل از يك جمع صنفي روحاني دانست كه با رويكرد ديني در زمينه‌ معرفت ديني و بخش‌هاي سياسي و فرهنگي در عرصه‌ حيات پوياي جامعه ايران ايفاي نقش مي‌كند.

خاتمي همچنين اظهار اميدواري كرد پايگاه اطلاع‌رساني مجمع روحانيون مبارز دريچه‌اي براي تواناكردن اين مجمع در ايفاي وظيفه‌اش باشد.

خاتمي در ادامه با اشاره به همزماني اين ايام با سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، از پايبندي به آرمان‌هاي اين انقلاب به عنوان يكي از افتخارات مجمع روحانيون مبارز نام برد و خاطرنشان كرد: يكي از افتخارات مجمع پايبندي به آرمان‌هاي بلند انقلاب و راه و روش امام (ره) و توجه به خواست تاريخي ملت ايران براي اعتلاي دين، عزت كشور، پيشرفت، آزادي، استقلال و عدالت است.

وي با تاكيد بر اين‌كه ملت به انقلاب و آرمان‌هاي آن پايبند است، اظهاركرد: كساني نيز كه احتمالا به سياست‌ها و رفتارهاي موجود انتقاد دارند، كساني هستند كه به آرمان‌هاي انقلاب دل بسته‌اند و انتقادهايشان نيز از منظر پايبندي به اين‌ آرمان‌هاست؛ لذا نقد خود را اين طور بيان مي‌كنند كه آيا سياست‌هاي موجود منطبق با اين آرمان‌هاست يا خير؟

رييس‌جمهور سابق كشورمان ادامه داد: به همين دليل است كه شاهديم هر ساله سالگرد انقلاب با شكوه و عظمت برگزار مي‌شود و امسال نيز مجمع روحانيون مبارز با وفاداري به اين آرمان‌ها در راهپيمايي 22 بهمن ماه شركت مي‌كند.

وي در ادامه در پاسخ به دعوت مجيد انصاري كه به نمايندگي از مجمع روحانيون مبارز از وي براي كانديداتوري در انتخابات رياست‌جمهوري دهم دعوت كرد، اعلام كرد: من در اينجا با جديت حضور خود را در عرصه‌ انتخابات اعلام مي‌كنم.

خاتمي افزود: احيانا گفته شده من دچار ترديد بوده‌ام، من اعلام مي‌كنم هيچ‌گاه ترديدي نداشته‌ام، گرچه تدبير خاصي براي حضور در صحنه‌ انتخابات و اينكه چه كسي و به چه صورتي شركت كند، داشتم.

وي در ادامه با طرح اين پرسش كه مگر مي‌شود كسي دل‌بسته‌ انقلاب اسلامي و ايران باشد و در مهم‌ترين حادثه‌اي كه دستاورد ارزشمند انقلاب است، بي‌تفاوت باشد و يا خود را كنار بكشد، اضافه كرد: ما دل‌بسته اين كشوريم، اعتلاي روزافزون ملت را مي‌خواهيم و حاكميت ملت را بر سرنوشت خود كه انتخابات مهم‌ترين راه و نماد آن است و مگر مي‌شود بي‌تفاوت بود؟ مگر مي‌توان نسبت به حضور خود در اين عرصه ترديد داشت؟

خاتمي اضافه كرد: مگر مي‌توان نسبت به حضور در اين عرصه ترديد داشت، مگر اين‌كه كسي به خواسته‌ها و مطالبات ملت ايران معتقد نباشد؟

وي در ادامه با تاكيد بر اين‌كه حق و وظيفه‌ خود مي‌دانيم در عرصه‌ انتخابات حضور داشته باشيم، افزود: انقلاب متعلق به اين مردم است و همه نسبت به سرنوشت كشور و اين انقلاب احساس مسئوليت مي‌كنيم.

خاتمي در ادامه اظهاراتش يادآور شد: شايد تدبير به مطلوب نرسيد و مصداق "العبد يدبر والله يغير" شد، كه مثال اين است كه بنده خدا تدبير مي‌كند، اما تقدير چيز ديگري است.

رييس بنياد باران در ادامه با تاكيد بر اين‌كه اين حضورش جا را براي هيچ كس و جرياني تنگ نمي‌كند، افزود: راه باز است.

وي با تاكيد بر برگزاري انتخاباتي مطلوب و قانوني و پرشوري حضور مردم در اين انتخابات، افزود: حضور شخصيت‌هاي مختلف با ديدگاه‌هاي متفاوت كه بر اصول مشترك تاكيد مي‌كنند مي‌تواند اين انتخابات را پرشكوه‌تر كند و اين بر عهده برگزاركنندگان انتخابات است تا زمينه حضور را فراهم كنند.

خاتمي در ادامه تاكيد بر انديشيدن به سرنوشت ملت و سامان‌دادن به امور بر اساس آرمان‌هاي انقلاب و خواست ملت و استقرار آزادي، استقلال و عدالت كه سازگار با موازين ديني، خدمت به ملت در جهت رفع مشكلات و زمينه‌سازي براي توسعه و پيشرفت و ارتقاي جايگاه ملت در عرصه جهاني است را از ديگر اولويت‌هايش برشمرد.

وي هم‌چنين با اظهار اميدواري نسبت به اين‌كه شاهد حضور حداكثري مردم باشيم، گفت: نتيجه هر چه مي‌خواهد باشد، خير است.

خاتمي در ادامه از همه كساني كه تا كنون از وي حمايت كرده و مي‌كنند تقدير كرد و گفت: ان‌شا‌ءالله ياري كوچك براي ملت و قطره‌اي كوچك از درياي موج‌خيز آنان باشم.

وي اضافه كرد: هر جا كه باشم و هر كاري كه بكنم خودم را در قبال ملت مسئول مي‌دانم.

خاتمي هم‌چنين با يادآوري وظيفه‌ عالي‌ترين مقام اجرايي كشور نسبت به برقراري رفتاري مساوي با همه گرو‌ه‌ها و تشكل‌ها، ديدگاهش در زمينه بسط تشكل‌ها و احزاب را مورد تاكيد قرار داد و گفت: كوشيدم و مي‌كوشم با قدرت و قوت و اميد به آينده در عرصه باشم و فضاي نقد و گفت‌وگو با حضور تشكل‌ها را فراهم، هم‌چنين در جهت تحقق آرمان‌هاي ملت تلاش كنم.

وي در پايان يادآور شد: خود را به خدا مي‌سپارم و از او طلب ياري مي‌كنم و اميدوارم ما را مورد عنايت خود قرار دهد و يك لحظه به خود وا نگذارد تا نتيجه مورد رضايت او باشد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آمدی .......... اعلام کاندیداتوری خاتمی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» سید محمد خاتمی: من باید به قولی که به مردم داده ام عمل کرده و آمادگی خود را برای حضور اعلام كن
» اعلام جنگ گوگل به ايميل ياهو
» آیا باز هم برنامه های نامزدهای ریاست جمهوری در دقیقه 90 اعلام می شود ؟
» بازتاب اعلام آمادگي خاتمي در روزنامه‌هاي بهمن ماه