انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد.

نويسندهپيام
کامران
دوست تازه
دوست تازه
کامران

تعداد پستها : 29
آدرس پستي : تهران

پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Empty
پستعنوان: پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد.   پادشاهي علم، طبل و سپاه مي خواهد. Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 10:15 am

حرف ها
غلامحسين پيرواني (مقاومت شيراز)؛

از تيم برق حمايتي نشده و براي اين تيم کاري هم صورت نگرفته که از آن نتيجه بخواهند. اين تيم چندين مهره کليدي خود را در فصل نقل و انتقالات از دست داد و نتوانست بازيکني بگيرد.

وينکو بگوويچ (پاس همدان)؛

خيال تان راحت باشد. هيچ اولتيماتومي در کار نيست. نمي دانم چرا هر کجا مي روم اين سوال را از من مي پرسند حتي در خود همدان که شهر تيم پاس است. اميدوارم روزي ديگر اين سوال را از من نپرسند.

منصور ابراهيم زاده (ذوب آهن)؛

بازي ها هنوز ادامه دارد و خيلي سخت است در مورد قهرماني صحبت کنيم. اما مطمئن باشيد شرايط جدول در صدر به زودي تغيير مي کند.

علي حنطه (ابومسلم)؛

چند تماشاگر به من توهين کردند اين در حالي است که در مشهد اجازه نمي دهند تماشاگران مان به تيم ميهمان توهين کنند و توقع داشتم آقاي پيرواني اجازه ندهد به من توهين شود هر چند فکر مي کنم متوجه اين توهين ها نشدند.

پرويز مظلومي (مس کرمان)؛

اصلاً اعتقادي به استفاده از جادوگر و اين مسائل ندارم زيرا اين کار حرامي است و هر کس از آن استفاده کند، کار حرامي انجام داده است.

فرشاد پيوس؛ (برق شيراز)؛

در اين دو هفته يي که هدايت تيم را بر عهده گرفته ام، تيم روند خوبي را در پيش گرفته است مطمئناً با حمايت مديران باشگاه، تلاش بازيکنان و حمايت تماشاگران، تمام تلاش مان را براي حفظ سهميه ليگ در رقابت هاي فصل جاري انجام مي دهيم.

علي اصغر مدير روستا (پيکان)؛

هنوز در قزوين جا نيفتاده ايم و تماشاگران به داشتن يک تيم ليگ برتري عادت نکرده اند. مسوولان بايد براي جذب تماشاگر بيشتر تدبيري چاره کنند. هواداران تيم پيکان بايد بدانند نبايد از تيم توقع قهرماني داشته باشند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1