انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق

نويسندهپيام
کامران
دوست تازه
دوست تازه
کامران

تعداد پستها : 29
آدرس پستي : تهران

سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Empty
پستعنوان: سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق   سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 10:18 am

به بهانه پايان فصل نقل و انتقالات زمستاني
سيب هاي سرخ و دست هاي چلاق 12-1

توني کاسکارينو*

برنده هاي پنجره نقل و انتقالات زمستاني قابل پيش بيني بودند و مي شد حدس زد رافائل بنيتس هم با انگيزه تکرار نمايش هاي مسخره ژرار هوليه، يک کمدي واقعي را روي صحنه مي برد. منچستريونايتد، ليورپول و آرسنال مدام در بازار رفت و آمد مي کردند. انتقال فوبرت نيمکت نشين وستهام به رئال مادريد در حد يک بمب خبري بود اما رکود اقتصادي دنيا در نهايت باعث حفظ اندک سرمايه باشگاه ها شد. برنده ها و بازنده ها در ليستي پنج نفره قابل تمايز به نظر مي رسيدند.

برنده ها؛

مدير برنامه هاي رابي کين

انجام دو معامله موفق و پرسود در عرض پنج ماه آرزوي هر مدير برنامه يي است. تاتنهام از کين خواست با تمام توان بازگردد تا بلکه مثل روزهاي خوب گذشته ناجي سفيدها نام بگيرد. از آنجا که تجربيات قبلي، بازي توامان دفو و کين را غيرممکن جلوه مي دهد، احتمالاً يکي از اين دو بايد نيمکت نشيني را بپذيرد. به نظر مي رسد رابي (حداقل به خاطر پول پرداخت شده) مهاجم اول باشد و دفو بار ديگر گوشت قرباني تابستان نام بگيرد.

استوک سيتي

اترينگتون اين چپ پاي دوست داشتني و جيمز بيتي شکارچي بزرگ ارسال از کناره ها به لطف کاتاليزوري به نام توني پوليس کنار يکديگر قرار گرفتند. حالا عامل کيفيت هم به ساير فاکتورهاي استوک افزوده شده و بايد ديد خط حمله آتشين، ضامن بقاي قرمز و سفيدها خواهد بود يا نه.

شي گيون

دروازه بان نيوکاسل لايق حضور در يکي از چهار بزرگ جزيره است اما فعلاً يکي دو سالي در «ايستلندز» آرام خواهد گرفت. نيوکاسل هرگز متوجه نمي شود چه الماس گرانبهايي را از دست داده اما نکته عجيب عدم توجه بزرگان به «شي» بود. اقدام سران سيتي در جذب گيون ثابت کرد شيخ منصور به اندازه کافي عملگرا است. ديگر هيچ کس نمي تواند بگويد سيتي فقط بلوف مي زند.

آرسن ونگر

شخصاً بابت اينکه يک ستاره بزرگ را به جاي کودکي ناشناخته در سبد خريد آرسنال مي بينم، خوشحالم. بارها گفته بودم تيم ونگر در فاز دفاعي خط مياني ضعف دارد و البته محتاج يک مدافع مياني هم است. تا قبل از بهبود مصدومان و سلامت کلي تيم، آرشاوين بخشي از خلأهاي بزرگ را برطرف مي کند.

کريستين پانوچي

مدافع رم به وضوح مي دانست در 35سالگي مجال درخشش در هال سيتي را به دست نمي آورد و به همين دليل در پايتخت ايتاليا باقي ماند. براي کريستين که رم، موناکو، چلسي، اينتر، رئال مادريد و ميلان را تجربه کرده، رد پيشنهاد هال سيتي نوعي خوش سليقگي تلقي مي شود.

بازنده ها؛

چلسي

کوارشما در اينتر مورينيو موفق نشد، پس چه تضميني براي کاميابي وي زير نظر دومين جانشين آقاي خاص وجود دارد؟ توانايي بازيکن سابق پورتو در جنگيدن به کنار او در چلسي زير فشار ناشي از عدم تطابق زودهنگام احتمالاً خرد مي شود.

ميدو

ستاره مصري به بازيکن بزرگ ويگان تبديل مي شود؟

او در دوره کوتاهي قدرتمند و مسلط بر بازي هوايي بود اما روزهاي بد زيادي هم داشته و شخصاً تصور نمي کنم براي او جايي بدتر از منطقه کوچک جزيره وجود داشته باشد، دارد؟

توني آدامز

البته آدامز مقصر اصلي نيست، سياست پورتسموث اشکال دارد اما يک مربي بايد آنقدر قدرتمند باشد که زير بار فروختن ديارا و دفو و خريد فوتباليست هاي ضعيفي مانند مولينز و پنانت نرود. گکاس و باسيناس در يونان موفق بودند اما زير نظر «زايچ» سرمربي وقت پمپي ها نابود شدند شايد آدامز هم چنين بلايي بر سر قهرمانان ملي ساير کشورها بياورد.

نيوکاسل

شرط مي بندم از بين نيوکاسل و پورتسموث يک تيم حتماً سقوط مي کند. تنبل هاي فصل نقل و انتقالات زمستاني به تيلور، لونکراندز و نولان دل بسته اند و نيوکاسل، شي گيون بزرگ را فروخته است.

پوند

واحد پول انگليس، چندين هفته آرسنال، زنيط و آرشاوين را سر کار گذاشت و در نهايت بالا رفتن ارزش اين کلمه چهار حرفي معامله را جوش داد. به ياد دارم در زمان بازي براي مارسي به يکباره با افزايش 20 درصدي دستمزدم مواجه شدم که نتيجه بالا رفتن ارزش فرانک فرانسه بود. سال بعد يک تيم ترکيه ادعا کرد يک ميليارد لير مي پردازد و مرا ميلياردر مي کند. خب حق داشتند چون يک ميليون لير ترکيه معادل 50 پوند بود.

*نويسنده تايمز و بازيکن سابق ايرلند
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1