انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

دختران امريکايي به ايران نمي آيند

نويسندهپيام
کامران
دوست تازه
دوست تازه
کامران

تعداد پستها : 29
آدرس پستي : تهران

دختران امريکايي به ايران نمي آيند Empty
پستعنوان: دختران امريکايي به ايران نمي آيند   دختران امريکايي به ايران نمي آيند Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 10:23 am

ديروز خبر «ديپلماسي بدمينتون» تيتر بسياري از روزنامه هاي داخلي و خارجي شده بود و چه از لحاظ سياسي و چه از لحاظ ورزش حرفه يي اين موقعيت، فرصت مناسبي بود که تيم ملي بدمينتون بانوان امريکايي براي مسابقات دهه فجر به تهران سفر کند. در حالي که انتظار مي رفت تيم ملي بانوان امريکايي ديروز صبح از دوبي وارد تهران شوند اما خبر صادر نشدن ويزاي آنها رسيد.

سخنگوي وزارت امور خارجه کشورمان در مورد صادر نشدن ويزاي اين تيم امريکايي مي گويد اين موضوع همان گونه که امريکايي ها در خصوص صدور ويزا با ايرانيان رفتار مي کنند محتاج گذر زمان بود که با توجه به طولاني بودن اين پروسه امکان صدور ويزاي اين هيات براي سفر به تهران حاصل نشد. جاي سوال دارد که آيا تيم ملي بدمينتون امريکا بدون هماهنگي قبلي به مقصد ايران وارد امارات شده است يا خير؟ در پاسخ به اين سوال مسوول دفتر سخنگوي وزارت امور خارجه توضيح مي دهد که درخواست صدور ويزا بايد به تاييد يکسري ارگان ها (مانند وزارت امور خارجه، وزارت اطلاعات و...) برسد و اين تاييدها نيازمند گذشت زمان نسبتاً طولاني است و اين تيم امريکايي احتمالاً براي اخذ ويزا به موقع اقدام نکرده بود. آنچه از گفته هاي مسوولان وزارت خارجه حس مي شود اين مساله موضوع چندان مهمي نيست چرا که دفعات بسياري هم ايرانيان موفق به گرفتن ويزا براي حضور در مسابقات امريکايي نشدند.

و سوال ديگر اين است که آيا اين تيم به دعوت فدراسيون بدمينتون ايران راهي مسابقات شده است؟

آنچه از روند حضور در اين مسابقات گفته مي شود اين است که دوره مسابقات بين المللي دهه فجر در تقويم جهاني ثبت شده و مسابقات روي سايت جهاني اعلام مي شود و تيم هايي که تمايل به حضور در اين مسابقات دارند در اين سايت ثبت نام و اعلام آمادگي مي کنند. هر چند امکان به وجود آمدن اين ديپلماسي ميسر نشد اما اين اتفاق ماه ديگر رخ مي دهد چرا که تيم ملي کشتي آزاد امريکا براي مسابقات جام جهاني کشتي (جام تختي) راهي ايران مي شود. روز گذشته نفرات شرکت کننده اين تيم اعلام شد که مشخص شود اين بار يک تيم امريکايي حتماً به ايران مي آيد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دختران امريکايي به ايران نمي آيند
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» بارزاني دخالت ايران در عراق را تكذيب كرد
» پدر باستان شناسي مدرن ايران درگذشت
» بررسي علمي عملکرد ايران در المپيک پکن
» گزارشي از هشتمين همايش سالانه انجمن روانپزشکان ايران