انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود

نويسندهپيام
katayun
دوست تازه
دوست تازه
katayun

تعداد پستها : 20

گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Empty
پستعنوان: گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود   گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود Icon_minitimeالجمعة فبراير 06, 2009 10:17 pm

يكي از امكانات اين برنامه جديد تصويرسازي تاريخي يا Historical Imagery است كه به كاربر اين امكان را مي‌دهد تا معادل چندين دهه تصاوير ماهواره‌اي را مرور كرده و گسترش مناطق شهري و يا عقب‌نشيني سواحل را بازبيني كنند.

دو سال و نيم پيش مهندسين نرم‌افزار در Google Earth كه تصاوير ماهواره‌اي از كرهء زمين را ارائه مي‌دهد، به دنبال پر كردن خلاً بزرگي بودند.
ايشان مي‌خواستند دو-سوم سطح كرهء زمين را كه با آب پوشيده شده به بانك اطلاعاتي خود اضافه كنند.

جان هنك كه ويرايش اوليه Google Earth با نام Keyhole را توليد كرد مي‌گويد: «قبلاً هر آنچه كه زير سطح آب دريا قرار مي‌گرفت را حساب نمي‌كرديم.» اما اين وضعيت ماه‌ها و ماه‌ها برنامه‌نويسي براي ايجاد اقيانوس‌هاي شبيه‌سازي شده را در پي داشت.

روز دوشنبه تصاوير اقيانوس‌ها با Google Earth ادغام شدند و ويرايش جديد اين نرم‌افزار هم اكنون در آدرس earth.google.com قابل دسترسي مي باشد.

يكي از امكانات اين برنامه جديد تصويرسازي تاريخي يا Historical Imagery است كه به كاربر اين امكان را مي‌دهد تا معادل چندين دهه تصاوير ماهواره‌اي را مرور كرده و گسترش مناطق شهري و يا عقب‌نشيني سواحل را بازبيني كنند.

با امكان «تور» مي‌توانيد تورهاي صداگذاري شده را با تصاويري از مناظر سطح و زير دريا مشاهده كنيد و يا در زيردريايي بازسازي شده در اعماق درياها سفر كنيد.

درياهاي بازسازي شده از لحاظ اقليم شناسي با دقت زيادي شبيه سازي شده‌اند و سطوح دريا و آنچه در مورد اعماق درياها شناخته شده است را به نمايش مي‌گذارند.

برخي از سايت‌هاي تجاري همانند shipwreckcentral.com و wannasurf.com در همين حوزه فعال بوده و هم اكنون به غواصان و موج سواران اجازه مي‌دهند كه تورهاي مصور خود را با استفاده از Google Earth به صفحات وب خود اضافه كنند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گوگل وارد اقيانوس‌ها مي‌شود
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» اعلام جنگ گوگل به ايميل ياهو
» درس ترافیك به نظام آموزشی وارد می شود