انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

از ارد بزرگ تا برایان تریسی

رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
نويسندهپيام
الهام
کاربر فعال
کاربر فعال
الهام

تعداد پستها : 76

از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Empty
پستعنوان: رد: از ارد بزرگ تا برایان تریسی   از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:52 pm

ارد بزرگ : کوهستان را بنگر ، به تو می گوید نوک بلند و خیره ساز آن ، از پس دامنه ایی گسترده ، آسمان را به زانو درآورده است .

ارد بزرگ : بزرگداشت توان نیروهای جوان را نیز دو چندان می کند .

برایان تریسی : تعلل در کارها می تواند وقت ، زندگی و موفقیت را از شما بدزدد. قاطعانه تصمیم بگیرید که آن را از بین ببرید

برایان تریسی : برنامه ریزی و سازماندهی کارها از قبل باعث پیشرفت ناگهانی کیفیت عملکرد شما در زندگی می شود
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
الهام
کاربر فعال
کاربر فعال
الهام

پستعنوان: رد: از ارد بزرگ تا برایان تریسی   از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:53 pm

ارد بزرگ : استخوان بندی شهرها در دیوار است و بزرگداشت .

ارد بزرگ : بزرگداشت آدمیان ، رشد فرهنگ را در پی دارد .

برایان تریسی : یک روش در انجام کارهای بزرگ ، شروع کردن کار از بیرون
است . یعنی ابتدا کارهای کوچک مختلف را انجام دهید تا در خود شتاب ایجاد
کنید

برایان تریسی : روش دیگر در انجام کارهای بزرگ ، شروع کردن کار را از درون است . یعنی ابتدا کارهایی را که مهم تر هستند انجام دهید
الهام
کاربر فعال
کاربر فعال
الهام

پستعنوان: رد: از ارد بزرگ تا برایان تریسی   از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:53 pm

ارد بزرگ : بزرگداشت کسانی دیدنیست ، که از دیدگان مردم بسیار دورند .

ارد بزرگ : بزرگداشت در هر کجا می تواند باشد از خانه تا مدرسه و از روستا تا شهر .

برایان تریسی : اگر کاری ارزش انجام دادن داشته باشد باید آن را شروع کرد حتی اگر در ابتدای کار عملکرد ضعیفی داشته باشیم

برایان تریسی : بهانه جویی نوعی بیماری است که موفقیت را نابود می کند . به هر قیمتی شده از آن اجتناب کنید
الهام
کاربر فعال
کاربر فعال
الهام

ارد بزرگ : نامداری بی نیک نامی ، به پشیزی نمی ارزد .

ارد بزرگ : نامداران ابتدا از نام خویش گذشته اند .

برایان تریسی : به محض اینکه کار مهمی را شروع می کنید مصمم شوید که تا تمام شدن آن دست از کار نکشید

برایان تریسی : به دیگران قول100%بدهید که کاری را تا تاریخ معینی به
اتمام خواهید رساند . قول دادن به دیگران در شما انگیزه ایجاد می کند
الهام
کاربر فعال
کاربر فعال
الهام

پستعنوان: رد: از ارد بزرگ تا برایان تریسی   از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm

ارد بزرگ : نامداری که خود را به خواری می افکند ، هزاران دل آویخته به دامان خویش را نیز به خاک می کشد .

ارد بزرگ : نامداران ماندگار آنانی اند که سرشتی نیکو و دلی سرشار از مهر دارند .

برایان تریسی : با حذف تمام کارهای که انجام آنها از اهمیت ناچیزی بر
خوردار است می توانید کارهای خود را با سرعت بسیار بیشتری به اتمام
برسانید.

برایان تریسی : در هر حوزه ای حجم اطلاعات هر سه تا پنج سال دو برابر می
شود . این بدان معناست که دانش شما نیز باید در طول این مدت دو برابر شود
الهام
کاربر فعال
کاربر فعال
الهام

پستعنوان: رد: از ارد بزرگ تا برایان تریسی   از ارد بزرگ تا برایان تریسی - صفحة 3 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm

ارد بزرگ : نامدار کهن اسطوره و راهبر دوران هاست ، سرشت او با خوی مردم سرزمین خویش همگون است نه با سرشت فرمانروایان .

ارد بزرگ : ستایشگر همیشه بر ستایش شونده در حال پیشی گرفتن است . او یاد می کند و دلدار برآورده می سازد .

برایان تریسی : از خواندن مطالب غیر ضروری خود داری کنید. اشتراک خود را با مجله ها و روزنامه هایی که به آن نیاز ندارید قطع کنید

برایان تریسی : زندگی خود را آسان کنید . مدام به دنبال راه های حذف کارها و فعالیت های غیر ضروری باشید.

از ارد بزرگ تا برایان تریسی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 3 از 3رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3
 مواضيع مماثلة
-
» اسدالله امرايي : تور بزرگ کوه قاف