انجمن سخن دل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن سخن دل

اگر عاشقی اگر معشوقی اگر دل شکسته ایی اگر اسیر عشقی و اگر شیدایی اینجا خانه توست

الرئيسيةPortalأحدث الصورجستجوثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» عشق و محدودیت
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 31, 2012 3:02 am من طرف borzu31

» سفرهای نوروزی بار دیگر باز راه رسید
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:29 pm من طرف شکیلا آسایش

» بررسی چهارشنبه‌سوری
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:20 pm من طرف شکیلا آسایش

» موسیقی ،نوروز و رسالت های ملی ومیهنی
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 10:07 pm من طرف شکیلا آسایش

» آیا می دانی که ؟
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:56 pm من طرف شکیلا آسایش

» ازدواج سرآغاز آرامش
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:50 pm من طرف شکیلا آسایش

» درست کار کنیم تا سلامت بمانیم
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت مارس 07, 2009 9:47 pm من طرف شکیلا آسایش

» در اقدامی غیر منتظره، بیل گیتس تعدادی پشه مالاریا در سالن کنفرانس رها کرد
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:50 pm من طرف sora

» دانلود موسیقی متن کارتون های خاطره انگیز
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالإثنين مارس 02, 2009 12:20 pm من طرف sora

» از ارد بزرگ تا برایان تریسی
کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالجمعة فبراير 13, 2009 1:54 pm من طرف الهام

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
بخش
Navigation

Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو

تصويت
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

کسری تجاری فرانسه در سال 2008

نويسندهپيام
حميدرضا لواساني
دوست تازه
دوست تازه
حميدرضا لواساني

تعداد پستها : 18

کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Empty
پستعنوان: کسری تجاری فرانسه در سال 2008   کسری تجاری فرانسه در سال 2008 Icon_minitimeالسبت فبراير 07, 2009 10:48 am

به گزارش مونیتورینگ شبکه خبر به نقل از فرانس پرس، اداره گمرک فرانسه اعلام كرد، کسری تراز تجاری فرانسه که در سال دو هزار و هفت، چهل میلیارد و پانصد میلیون یورو بود، در سال دو هزار و هشت افزایش یافت و به رقم بی سابقه پنجاه و پنج میلیارد و هفتصد میلیون یورو رسید.

آمار منتشر شده درباره کسری تراز تجارت خارجی فرانسه در ماه های اکتبر و نوامبر، به طور ناامیدکننده کاهش یافت و به ترتیب به 7 میلیارد و شش میلیارد و دویست میلیون یورو رسید.

با توجه به قیمت بالای نفت خام در بازارهای جهانی تا تابستان سال دو هزار و هشت، هزینه های بخش انرژی فرانسه افزایش یافت و کارشناسان اقتصادی معتقدند بخش عمده ای از کسری تجارت خارجی فرانسه در سال گذشته میلادی ناشی از همین مسئله بوده است.

کاهش صادرات صنعت خودروسازی که به شدت تحت تاثیر پیامدهای بحران مالی بین المللی قرار گرفته است، اواخر سال گذشته میلادی تشدید شد.

افزون بر زیان های اقتصاد فرانسه، تحت تاثیر بحران مالی بین المللی و افزایش بهای نفت در بازارهای جهانی، کوچک بودن شرکت های فرانسوی که در بخش صادرات توانایی چندانی ندارند به مشکلات اقتصاد فرانسه می افزاید.

بر اساس این گزارش، مقدار صادرات فرانسه از 401 میلیارد یورو در سال 2007، به 409 میلیارد یورو افزایش یافت، در حالی كه ارزش كالاهای وارداتی به این كشور از 442 میلیارد یورو در سال 2007، به 465 میلیارد یورو افزایش داشت
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

کسری تجاری فرانسه در سال 2008
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» رادیو فرانسه انبان مزدوران و ایران ستیزان
» مارادونا؛ مثلث قدرت فرانسه را خنثي مي کنيم